Jdi na obsah Jdi na menu
 


KARIÉRA

HLEDÁM DO SVÉHO TÝMU AKČNÍ A SPOLEHLIVÉ ŽENY A ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT NEBO SE JEN POBAVIT.

 

Mary Kay nabízí unikátní propojení úspěšné kariéry i dostatečného soukromí a spokojeného rodinného života. Záleží na každé ženě individuálně, zda si chce zorganizovat práci tak, aby měla dostatek času na rodinu, přátele a záliby, či zda bude věnovat činnosti pro společnost veškerý svůj volný čas. Mary Kay Ash měla jasnou představu o potřebách žen a založila tuto společnost, protože jim chtěla dát příležitost, která by obohatila jejich životy. Na začátku 60. let si uvědomila, že ženy potřebují příležitost, aby mohly dosáhnout finančního úspěchu a zároveň žít v souladu se svými hodnotami a prioritami.   Sama již 7 let, jako kosmetická poradkyně rozhoduji o tom, co budu dělat nyní a jak intenzivně se budu věnovat svojí práci. Ta nezávislost a možnost ovlivnit svůj příjem sama, regulovat si ho dle potřeb je úžasná. Mohu říci a zcela upřímně, že považuji svoji práci za jednu z nejlepších příležitostí pro ženy vůbec. A má jen jednu podmínku … nadchnout se a vydržet.
      Léty prověřený systém školení a podpora nejen od společnosti, ale od zkušených kosmetických poradkyň vám dodá jistotu a předá zkušenosti a dovednosti potřebné k tomu začít.

 

 Mary Kay je jedinečná příležitost, kterou si zaslouží každá žena okolo nás, to, zda ji přijme je samozřejmě na ní, ale my jí tuto příležitost představíme, s klidem, s jistotou a bez přílišných očekávání od ní samotné.

 
 

 

Mail list


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Claire Visage

Klára Dvořáková
Hábova 1565/10
Praha 5

736 778 231

kosmetickaporadna@gmail.com


Archiv

Kalendář
<< září / 2016 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 131236
Měsíc: 1525
Den: 55