Jdi na obsah Jdi na menu
 


Detoxikace

3. 6. 2013

DETOXIKACE

zdravi

Detoxikace je krok ke zdraví, fyzické i duševní harmonii. Detoxikace nás zbavuje toxinů, jedů, plísní, těžkých kovů, virů a bakterií. Je to očista těla zevnitř a velmi důležitá prevence před mnohými onemocněními.

Pokud do svého těla příjmete více přírodních látek na úkor chemických, stane se Vám spoutu příjemných věcí např: více energie, dobrá nálada, snížení váhy, omlazení pleti, lepší trávení, zlepšování stavu chronických problémů atd. Aloe vera potřebuje čas, aby ukázala svojí opravdovou sílu, dejte jí proto 3 - 4 měsíce. V tomto čase mládnete. Začněte co nejdříve s užíváním Aloe Vera Gelu a buďte vitálnější. Postup u každého případu je individualní napište nám a navrhneme Vám optimální cestu.

Aloe vera pomáhá léčit onemocnění v různých skupinách

  • 1. skupina – protizánětlivé a krevní cukr normalizující mucinózní polysacharidy (MPS). Pomáhají snižovat krevní cukr u diabetu (cukrovky) typu I a II, přispívají jako prevence před pálením žáhy
  • 2. skupina - pomáhá při prevenci a léčbě arteriosklerósy, srdeční choroby a Parkinsonovy choroby.
  • 3. skupina - ma přímý antibakteriální, antivirový, antifungicidní (protiplísňový) a antiamébový (proti prvokům) efekt. Příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému, významný léčivý efekt při boji s AIDS, chronickým únavovým syndromem, různými chronickými infekčními chorobami, rakovinou, srdečním onemocněním, autoimunitním onemocněním a s mnoha dalšími, imunitou podmíněnými chorobami

Jak je z předešlého textu patrné, je velmi důležité vybrat si tu pravou aloe veru. Proto dbejte opatrnosti od jakého výrobce aloe veru používáte a zda neplýtváte zbytečně svými penězi! Důležité je, aby výrobce dodržoval moderní technologický postup, který garantuje nejvyšší kvalitu.

 
 

 

Mail list


Poslední fotografie


Facebook

Kontakt

Claire Visage

Klára Dvořáková

736 778 231

kosmetickaporadna@gmail.com


Archiv

Kalendář
<< září / 2017 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 147127
Měsíc: 1512
Den: 35