Jdi na obsah Jdi na menu

Mary Kay

18. 8. 2010

 

Základ o přípravcích Mary Kay
- přípravky nejsou testovány na zvířatech
- jsou vhodné pro citlivou pleť
- nezpůsobují komedony
- jsou klinicky testovány
- nejsou parfémované
- jsou oftalmologicky testované a tak vhodné i pro majitele kontaktních čoček
 
Proč pracuji právě s kosmetickými přípravky Mary Kay?
Moje mnoholetá zkušenost s těmito výrobky mi dává jistotu, že toto jsou právě ty přípravky, které pleť potřebuje. Mary Kay vyvinula svou péči o pleť tak, aby podpořila přirozenou regeneraci pleti. Na seminářích péče o pleť vám ukáži, jak to funguje, takže pochopíte, jak mohou přípravky Mary Kay pomoci vaší pleti vypadat zdravě a zářivě!
Sama jsem ekzematik a vidím na své pleti účinky těchto přípravků, navíc dnes je Mary Kay jednou z největších kosmetických společností světa a jednou z předních kosmetických značek v USA. Tato značka se prodává ve více než 30 zemích světa. To je má jistota, že pracuji  s přípravky nejlepší kvality a účinností. Mary Kay má přípravky, které přinášejí ženám výsledky, po kterých touží, za ceny, které si mohou dovolit.
Přijďte a posuďte sami!
Na našem trhu jsou přípravky oceňovány cenami Asociace vizážistů a stylistů. Za rok 2009 to byla řasenka Ultimate, jako nejlepší výrobek.
 
V čem je Mary Kay jiná?
- individuálním přístupem (dle analýzi pleti určíme krémy právě pro váš typ pleti a její potřeby). Vše si můžete nejprve vyzkoušet, než si přípravky zakoupíte.
- zákaznickým servisem ( jsem k dispozici 7 dní v týdnu 8-20hod)