Jdi na obsah Jdi na menu

Péče o pleť

18. 8. 2010

 

Zdarma učíme nejen ženy, ale i muže správnou péči o pleť, aby jejich pleť byla zdravější a krásnější. Správnou péčí o pleť se zpomalují procesy stárnutí, minimalizují ekzémy a akné.
Nabízíme individuální konzultace.
 zazracna-sada.jpg
Moje mnoholetá zkušenost s poradenstvím v péči o pleť a líčením mi dává jistotu, že vždy existuje cesta ke krásné a zdravé pleti. Je nutné si uvědomit pět základních kroků v péči o pleť ( čištění, osvěžení, regenerace, hydratace, ochrana), zda je používáte pravidelně a důsledně, zda máte vhodné přípravky, které jsou určené právě pro vaši pleť... na všechny tyto otázky vám mohu dát jistou odpověď. Velmi příjemnou formou zjistíte, jak o sebe pečovat, aby vaše pleť byla krásnější. Budete překvapena, jak Vaše pleť může vypadat, jak může být jemná, hladná, hydratovaná, jak mizí jemné vrásky a póry mohou být daleko menší a T-zóna se najednou nebude lesknout. To vše můžete vyzkoušet na seminářích péče o pleť, které pořádám u sebe v ministudiu nebo u zákaznic doma.
Přípravky jsou určeny pro všechny typy pleti. Sama jsem alergik a mám mimo jiné i atopický ekzém. Tato kosmetika mi mé problémy pomohla minimalizovat.
 
Vyzkoušejte se mnou profesionální péči o ruce, kterou si můžete dopřát sama doma jak potřebujete; péči o tělo, která nevyžaduje speciální masáže a naprosto jednoduchou péči o nohy, která poskytne okamžitou úlevu.