Jdi na obsah Jdi na menu

Detoxikace

3. 6. 2013

DETOXIKACE

zdravi

Detoxikace je krok ke zdraví, fyzické i duševní harmonii. Detoxikace nás zbavuje toxinů, jedů, plísní, těžkých kovů, virů a bakterií. Je to očista těla zevnitř a velmi důležitá prevence před mnohými onemocněními.

Pokud do svého těla příjmete více přírodních látek na úkor chemických, stane se Vám spoutu příjemných věcí např: více energie, dobrá nálada, snížení váhy, omlazení pleti, lepší trávení, zlepšování stavu chronických problémů atd. Aloe vera potřebuje čas, aby ukázala svojí opravdovou sílu, dejte jí proto 3 - 4 měsíce. V tomto čase mládnete. Začněte co nejdříve s užíváním Aloe Vera Gelu a buďte vitálnější. Postup u každého případu je individualní napište nám a navrhneme Vám optimální cestu.

Aloe vera pomáhá léčit onemocnění v různých skupinách

  • 1. skupina – protizánětlivé a krevní cukr normalizující mucinózní polysacharidy (MPS). Pomáhají snižovat krevní cukr u diabetu (cukrovky) typu I a II, přispívají jako prevence před pálením žáhy
  • 2. skupina - pomáhá při prevenci a léčbě arteriosklerósy, srdeční choroby a Parkinsonovy choroby.
  • 3. skupina - ma přímý antibakteriální, antivirový, antifungicidní (protiplísňový) a antiamébový (proti prvokům) efekt. Příznivě ovlivňuje funkci imunitního systému, významný léčivý efekt při boji s AIDS, chronickým únavovým syndromem, různými chronickými infekčními chorobami, rakovinou, srdečním onemocněním, autoimunitním onemocněním a s mnoha dalšími, imunitou podmíněnými chorobami

Jak je z předešlého textu patrné, je velmi důležité vybrat si tu pravou aloe veru. Proto dbejte opatrnosti od jakého výrobce aloe veru používáte a zda neplýtváte zbytečně svými penězi! Důležité je, aby výrobce dodržoval moderní technologický postup, který garantuje nejvyšší kvalitu.